8. ročník se koná 22.7.2023
opět U STRAHOVSKÉHO RYBNÍKA v Chýni

Ročník 2022

Hrály tyto kapely:

YOYO BAND

Jo, jo, jo! Skutečně přijede YoYo Band s Richardem Tesaříkem, takže máme velkou šanci slyšet hity z 90.let jako Kladno, Rybitví, Karviná a další.
PŠT BAND

Tradiční účastník festivalu, bez které by Pohoda Fest Chýně neexistoval.
Na počet kusů muzikantů se řadí mezi největší orchestry letošního festivalu. A zvuk mají parádně sladěný. Ostatně, uslyšíte a uvidíte sami!
DICK O´BRASS

Kapela Dick O´Brass se stali již tradičním účastníkem Festivalu. Ve stylu keltského rocku zahrají původní skladby a písně s vlastními českými texty. Letos zahrají skladby z nové desky Mezi světlem a tmou!
BLACK ALERT

Black alert, aneb typický český pop-rockový hábit s českými texty. A to vše již od roku 2008!
Máme se na co těšit! 🙂
ERDÉLA

Erdéla Teriérová je písničkářka, které svoje písničky chytá na cestách, v letadle, v práci, v posteli, zkrátka tam, kde se jí připletou do cesty. Svými šansony na pomezí folku a blues se vás pokusí pohladí po duši.
JE NA MALINÁCH

Je na malinách, ale není to Maruška, kdo to je?
Mladá a krásná pop-rocková partička z Prahy. Důraz dávají na vlastní tvorbu, české texty a melodiku písní. Fungujeme již od roku 2009 a pořád je to stále baví!
FILIP ZOUBEK & THE BLUES Q

The Blues Q stylově čerpá z kořenů černošské hudby, blues, jazzu a dalších žánrů. Osobitý projev všech členů kapely je založen z velké části na improvizovaných partech a neopakovatelné síle okamžiku. 
SWINGING CHIPSES

Nástrojové obsazení kapely: saxofon, saxofon, saxofon, saxofon, saxofon.
Co si můžeme přát více! 🙂

Dětský program

I v letošním roce nezapomínáme na malé (ale i trochu větší) návštěvníky festivalu a byl pro ně připravený bohatý a barevný program,  o který se postará skvělá Dana Hejtmanová s týmem z její Školičky Malý Svět.

MYŠ A MAŠ

Autorské písničky pro děti, hudba, tanec, legrace, zkrátka od všeho trochu, to je Myš a Maš, kteří zahájí letošní dětský program na Pohoda Festu.
www.mysasmas.cz
DĚTSKÁ HERNIČKA

Hernička je místem, kde si děti mohou pohrát, postavit si domečky ze stavebnice URBIX, prohlédnout knížky, malovat si,….. a to vše za přítomnosti paní učitelky ze školky, takže o děti bude postaráno a rodiče si s klidným svědomím mohou dojít pro něco dobrého na zub.
SKÁKACÍ HRAD

Skákací hrad je oblíbená zábava všech dětí. Jelikož chtějí skákat všichni a to jak dvouleté princezny, tak i desetiletí bojovníci, budou na děti čekat rovnou tři skákací hrady (jeden je vyčleněn pro ty nejmenší).
THINK CREATIVE

Jo, jo, Firma Think Creative- vyrábí dřevěné a kartonové výřezy a dováží nápadité kreativní sady ze zahraničí. Nejoblíbenější  jsou pro menší děti kartonové výřezy vhodné na trénink jemné motoriky, pro větší děti vyškrabávací sady, pěnové samolepky a kamínky.
KOUZELNÉ VLÁSKY

Mašličky, sponečky, čelenky, věnečky, gumičky,  stužky, korálky, meče, malování na textil, tvoření – to jsou KOUZELNÉ VLÁSKY. 
Zaručená zábava pro holčičky, ale i kluky.
POLE DANCE

V rámci dětského programu se i letos můžete těšit na vystoupení POLE DANCE a vyzkoušet si jak je to krásný, ale náročný a bolestivý sport.
MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ
A DĚTSKÉ TETOVÁNÍ


Co by to bylo za dětskou akci bez všech těch tygříků, kočiček, Spidermanů a jiných superhrdinů. O toto přeci děti nemůžeme ochudit. A jako bonus si děti budou moci odnést i ozdobu v podobě tetování
KERAMIKA S MARKÉTOU

Markéta má zde v Chýni svou keramickou dílnu a pořádá nejednu akci pro děti. Věřte tedy, že na dílničce nebude čas na nudu, ba naopak. Markéta se již na děti těší a připravuje pro ně zajímavé tvoření z keramiky.
PATRON DĚTÍ

Vstupte do tajemného světa a vyzkoušejte si, co musí každý den zvládnout nevidomí. Přijďte si zahrát hry, na které neuvidíte. Seznamte se s pomocí Patrona dětí (www.patrondeti.cz.) a s tím, jak finančně náročné je pořízení všeho, co potřebují děti se zdravotním znevýhodněním, aby se mohly rozvíjet.

Partner dětského programu KUBÍK

Partner Dětského programu Pohoda FEST Chýně – děkujeme!

Foodtrucky

V letošním roce se opět bylo více než 10 různých foodtrucků, které na Pohoda Fest Chýně přivezly svoje pochutiny právě pro vás! 🙂Pivovarský dvůr

Kuchaři se nemohou dočkat až podráždí vaše chuťové pohárky svým kulinářským uměním!
Bramboráčky forever! 🙂


Sklep na Bařině

Víno, ženy, zpěv! 🙂
To vše bude na festivalu.
První položku menu můžete chutnat ve stánku Sklepu na Bařině.


Minikoblížky

Ručně dělané, s láskou pečené, toho jsou luxusní minikoblížky!


Zmrzlina Zmrz

Ručně vyráběná zmrzlina.


Růžový transporter

La dolce vita, aneb sladký život. Košíčky, rakvičky, věnečky – pro každého něco! 🙂


Funny Frice

Funny Frice – Holandské hranolky s českým srdcem.


Sekaná v housce

Sekaná v housce, vynikající česká klasika.


Chick – Tricks

Kuře grilované, kachna trhaná. Každému dle libosti.

Yes Me

Dobře se najezme s Yes Me.


Taco Truck

Tacos a další pochoutky.